Wapniak na świat spogląda
Blog > Komentarze do wpisu

Ostatnia deskaMając na względzie troskę o zdrowie kolejnych czytelników, którzy zamiarują czytać blog od deski do deski, dziś zamykam działalność, czyli dokładam ostatnią deskę, tym samy skracając męki potencjalnych śmiałków.A tak poważnie? Tak jak Gombrowicz ma swoje miejsce, z którego odszedł, tak i ja odchodzę z tego miejsca, czyli Bloxa. Szkoda czasu na wylewanie żali. Nie lubię po prostu, jak ktoś udaje, że coś robi i jednocześnie traktuje "gości" (blogerów), jako zło konieczne, które nie wiadomo po co się tu - na Bloksie - pałęta.

Od prawie tygodnia nie mogę edytować już powstałych wpisów oraz częściowo naszkicowanych. Widoczna jest tylko część ostatnio tworzonego wpisu, który być może namieszał, ale znikąd jakoś nie można doprosić się pomocy, więc... wyczepiam stąd. To taka kropla, która przepełniła czarę goryczy. Może będę żałował - czas pokaże. Na razie proszę wszystkich niepoprawnych wielbicieli bloga kierować swoje kroki przez poniższy link. Na dzień dzisiejszy nic tam konkretnego nie ma. Muszę trochę zapoznać się co i jak tam działa.


GDY WSTECZ II <-- tu spróbuję się zagnieździć.Zdaję sobie sprawę, że marna była słuchalność dodatków muzycznych, więc po raz ostatni:


The Beatles - Hello Goodbye
(a może w mojej sytuacji odwrotnie: żegnam i zapraszam)


piątek, 20 kwietnia 2012, slawnw

Polecane wpisy

Komentarze
2012/04/20 21:45:11
Wielka szkoda, ale rozumiem Cię ....
Wrzuciłam już nowe miejsce do RSS-a.
-
kasiak74
2012/04/21 10:03:13
nigdy nie przepadałam za bloksem, więc... gratuluję decyzji;)
-
marzatela
2012/04/22 07:24:46
Znalazłam Twój wpis na nowym miejscu. dałąm Ci nawet G+, ale z przyczyn technicznych moja aktywność ograniczyła sie tylko do tego. Wpisac komentarz już sie nie da. Pole komentarza jest zablokowane dla mnie. Chyba musisz rozwinąć gdzieś w opcjach możliwości wpisywania komentarzy bez logowania się.
-
salez
2012/05/10 10:54:44
No i bardzo dobrze. Coraz więcej rozsądnych blogerów się przenosi w inne miejsce. Coś w tym jest nieprawdaż.