Wapniak na świat spogląda
Blog > Komentarze do wpisu

Obcy wylądowaliWczoraj było o atakujących wybrzeże obcych. Dzisiaj o tym, że... oni już tu wylądowali! Konkretnie w Gdańsku.
Budowany w Gdańsku na rozgrywki EURO 2012 stadion PGE Arena, sfotografowany z perspektywy podchodzącego do lądowania samolotu, sprawia wrażenie, jakby w środku miasta wylądowało UFO.
A jak wyglądają postępy prac "na dole" można przekonać się oglądając poniższy filmik, który pokazuje postęp prac obejmujący okres marzec-kwiecień 2011. Tancerze Bałtyckiego Teatru Tańca i Izadora Weiss, występujący na murawie stadionu, też sprawiają wrażenie przybyszów z kosmosu pośród pracujących tam robotników, odprawiając rytualny taniec i na koniec... ulatniając się górnym wyjściem awaryjnym(?).

*  *  *  *  *  *  *

Sporo skojarzeń było dzisiaj z UFO, więc naturalną koleją rzeczy będzie utwór odpowiedniego zespołu. Czy EURO 2012 będzie dla nas lekiem na całe zło? Zobaczymy. Póki co - nieziemski doktor.

UFO - Doctor, Doctor

niedziela, 17 lipca 2011, slawnw

Polecane wpisy

Komentarze
2011/07/20 21:06:08
PGE Arena, miejsce spotkań i zmagań zachodników...i blisze spodkanie z samochodami, miesiąc temu tam się przechadzałem, i kiedy przechodziłem przy pobliskiej zebrze, jakaś kobieta na mnie najechała, choć nic poważnego nie jest, tylko lekko stłuczony nargastek.