Wapniak na świat spogląda
Blog > Komentarze do wpisu

Trochę erotyki przy pączkach

Dzisiejsze zdjęcie jest tylko pretekstem do dodatku muzycznego. Czasem role się odwracają, ale nie zmienia to faktu, że przedstawiony na zdjęciu fragment zawsze mnie ciekawił. Najbardziej ze względu na opieranie się tego fragmentu ul. 10 Lutego wszelkim prawom komercji - parterowa zabudowa w dość atrakcyjnym miejscu miasta, aż prosząca się o coś bardziej okazałego. Dla obserwatora zmian w mieście (które też znajdują się w kręgu moich zainteresowań) jest to też miejsce o dynamicznie zachodzących zmianach. "Pączkarnia" to coś nowego tutaj, tak jak i pobliski "Kebap" (nie wiedzieć czemu, pisownia tego słowa przez 'p' jest coraz bardziej popularna). W tym ostatnim lokalu był chyba poprzednio sklep z art. biurowymi, a w obecnej pączkarni zawsze pozostaje mi w pamięci sklep z jakimiś muszelkami i tego typu rzeczami. Chociaż muszę przyznać, że obraz tego, coraz mniej wyraźny mi wychodzi. Co do sex shopu i co tam wcześniej mogło się znajdować, to nie mam żadnych innych skojarzeń oprócz... dodatku muzycznego. Po niewczasie przypomniało mi się, że przecież dzisiaj jest Dzień Dziecka i z tą erotyką to tak dziś nie bardzo, ale w chwili publikacji notki dzieci powinny już dawno spać.


*  *  *  *  *  *  *

Eurotica/Mute - Moonspell

Odrobina mrocznego metalu (choć łagodnego) przyda się po niedawnych wynalazkach. No i cóż z tego, że z Portugalii? No i cóż, że to staroć - z 1998 roku?

środa, 01 czerwca 2011, slawnw
Tagi: handlowo

Polecane wpisy

Komentarze
2011/06/01 23:33:12
"w obecnej pączkarni zawsze pozostaje mi w pamięci sklep z jakimiś muszelkami i tego typu rzeczami"

Nawet nie wiem czy to był sklep, ale pamiętam efektowną witrynę w której było sporo efektownych muszli oraz spreparowanych stworzeń morskich, np. ryba najeżka.
-
slawnw
2011/06/02 21:32:07
W sumie to tak z całą pewnością też nie mogę powiedzieć, że to był sklep. Tylko, jeśli nie sklep, to co? Właściwie, to w środku nigdy tam nie byłem, ale pamiętam tę wystawę dość dokładnie, bo wyróżniała się spośród innych.