Wapniak na świat spogląda
Blog > Komentarze do wpisu

Budujemy nowy dom, czyli powyborczy lot SzczurkaZaległe zdjęcia. Tak zrobione "na przyszłość". Dla przyszłych porównań, które zachodzą w mieście z różną prędkością w różnych miejscach. Przynajmniej pierwsze z nich zapewne jest już nieaktualnym... Resztę obejrzę, gdy nadarzy się okazja.

Tytuł notki dość pokrętny. Rodził się w rytm napływających informacji w związku z ponownym wyborem Wojciecha Szczurka na prezydenta Gdyni i wypowiedzianymi przez niego słowami: "skrzydła mi rosną!". Nie mam zamiaru roztrząsać słuszności wyboru mieszkańców Gdyni, bo nie temu służy ten blog. Lubię za to zabawić się w skojarzenia muzyczne pod aktualne wydarzenia.

I co by zadedykować tu panu Szczurkowi na dalszą kadencję (bez najmniejszych złośliwości)? Widzę, że wyborcy, mimo woli, zrobili włodarzowi Gdyni taki prezent urodzinowy tym wyborem. Za to wybór utworu nasunął mi się dość szybko i nie mógł być inny, niż ten: Deep Purple w utworze Flight of The Rat. Taka muzyczna ostra jazda bez trzymanki, która mimo upływu lat trzyma się nieźle. Utwór tylko ciut młodszy od samego Wojciecha Szczurka. Czy prezydent miasta wytrzyma tempo lotu...?

poniedziałek, 22 listopada 2010, slawnw

Polecane wpisy