Wapniak na świat spogląda
Blog > Komentarze do wpisu

Czekając na pociągW niedzielnych telewizyjnych wiadomościach była podawana informacja o wypadku na strzeżonym przejeździe kolejowy - na szczęście obyło się bez ofiar. Pijana kobieta podniosła sobie opuszczoną rogatkę, wjechała na tory i gdy wyszła z samochodu aby otworzyć drugą... "Samochód do kasacji, kobieta trzeźwieje" - tak podawały media.

No i tak sobie pomyślałem, że jest to dobry pretekst do zamieszczenia kolejnego zdjęcia. Niech no by ta kobieta spróbowała podnieść te dawne rogatki. Zadanie niewykonalne. Ze względu na ich ciężar i system opuszczania. Teraz życie stało się prostsze...
Skoro przejazd kolejowy, to i nieodłączne czekanie na przejazd pociągu. Mimo woli przypomniała mi się piosenka nieistniejącej już australijskiej grupy Flash & The Pan - Waiting For A Train. Utwór stareńki - ma już swoje 27 lat - ale trzyma się. Trochę taki wakacyjny. Ciekawostką jest, że w składzie tej nowofalowej grupy był George Young, starszy brat Angusa i Malcolma, którzy zajęli się zupełnie innym brzmieniem muzyki, grając w zespole AC/DC.
Przenieśmy się zatem do roku 1983 i "poczekajmy na pociąg".
wtorek, 17 sierpnia 2010, slawnw
Tagi: muzycznie PKP

Polecane wpisy

Komentarze
facetmorski
2010/08/17 10:06:47
specjalnie dla Twojej strony założyłem konto na bloxie, by móc zostawić komentarze... Lecę wstecz.. Pozdrawiam
-
2010/08/17 18:35:27
83! Piękny był rok! Prasa nas raczyła rozważaniami, czy lepsze są rakiety SS20, czy ich amerykańskie odpowiedniki, Reagan mordował polskie kury... Ale grali ładnie.
-
2010/08/19 09:53:40
Nie zdawałem sobie sprawy, że aby móc tu komentować jest potrzeba posiadania konta. Tym bardziej więc trzeba cenić takie zacięcie i wynikające stąd czasami prawdziwe maratony komentatorskie. Dziękuję za wszystkie, choć nie na wszystkie czuję potrzebę odpowiedzi. :)